o nas

Nasza firma od 12 lat zajmuje się wypożyczaniem kajaków wraz z ich transportem, na lubuskich szlakach kajakowych -  głównie  na  Obrzycy i jej dopływach, Obrze oraz szlakach kajakowych Pojezierza Sławskiego (Konwaliowy Szlak Kajakowy, Kajakowa Pętla Cysterska, Południowy Kanał Obry i Młynówka Kaszczorska).  Dowieziemy kajaki w wybrane miejsce rozpoczęcia wodniackiej wyprawy i odbierzemy tam gdzie zdołacie dopłynąć. Zapewniamy bezpieczny parking dla Waszych samochodów  i dowóz  kierowców  z mety spływu do parkingu. Istnieje możliwość biwakowania i wyżywienia.

Dysponujemy  bardzo wygodnymi kajakami z firmy Koga , wyprawowymi kajakami Biwok francuskiej firmy DAG. solidnymi polietylenowymi polskiej firmy  Roteko     wraz z pełnym wyposażeniem (wiosła, kamizelki asekuracyjne, siedziska). Kajaki posiadają luki bagażowe, które znakomicie zabezpieczą podręczny bagaż przed skutkami letniego deszczu lub przed wywrotką.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w organizacji spływów i obozów  kajakowych w stowarzyszeniu Lubuski Klub Turystyczny „Agroś” w Kargowej oraz posiadane uprawnienia organizatora turystyki i instruktora turystyki kajakowej, gwarantują świadczenie usług na dobrym poziomie.

Ofertę kierujemy zarówno do małych grup – rodzinnych, grona przyjaciół, szkół oraz zorganizowanych, np. do firm. Dla turystów indywidualnych istnieje także możliwość udziału w spływach organizowanych przez Lubuski Klub Turystyczny „Agroś” w Kargowej.

 
Do zobaczenia na kajakowym szlaku